موبایل کنسول بازی دستبند هوشمند لوازم جانبی وبلاگ فرصت های شغلی

قوانین و مقررات

تایید و پرداخت فاكتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت روزشید می باشد.
قانون اول:
روزشید موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.
قانون دوم:
روزشید موظف است مشخصات كالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای او ارسال نماید.
قانون سوم:
با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند (مانند تفاوت در مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و یا محتویات جعبه کالا)، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط روزشید قید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی روزشید کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.
قانون چهارم:
تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.
قانون پنجم:
تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت روزشید می‌باشد.
قانون ششم:
مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌های حمل‌و‌نقل و یا بیمه‌كننده شركت حمل‌و‌نقل می‌باشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و لپ تاپ بیمه‌ی حمل می‌گردند. روزشید نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.
قانون هفتم:
در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به روزشید اطلاع داده شود تا روزشید بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
قانون هشتم:
خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به روزشید اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری روزشید مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
قانون نهم:
کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد پس از برگشت به روزشید مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان روزشید کالای جایگزین برای خریدار ارسال شده و یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.
قانون دهم:
در صورتیكه به دلیل هرگونه كار نرم‌افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید روزشید از پس گرفتن آن كالا معذور است.
قانون یازدهم:
چنانچه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و خریدار ظرف 7 روز از زمان دریافت آن را به روزشید عودت دهد هزینه عودت و ارسال مجدد بر عهده روزشید خواهد بود.
قانون دواردهم:
در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس روزشید ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.
قانون سیزدهم:
امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و روزشید از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.
هزینه ارسال کالا:
هزینه ارسال کالا برای سفارشات با مبلغ بیش از 100 هزار تومان رایگان میباشد.
هزینه ارسال کالا برای سفارشات با مبلغ کمتر از 100 هزار تومان در شهرستان ایلام 4 هزار تومان و میباشد.
هزینه ارسال کالا برای سفارشات ثبت شده در شهرستانهای استان ایلام و سایر نقاط کشور بسته به وزن محصول و نوع ارسال بر عهده مشتری می باشد.
مقایسه نوت 10 و آیفون مکس

آخرین اخبار تکنولوژی
در پیج اینستاگرام ماinstagram.com/darabi_store
ثبت سریال گوشی در سامانه گمرک گوشی مسافربری